ÜRÜN İADE VE DEĞİŞİMİ

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan (kaşe basılmış) iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş, parfüm veya ter kokusu sinmiş, etiketi koparılmış, faturası geri kargolanmayan ürünün iadesi yapılamaz. 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Alıcı, Herhangi bir kampanyamız ile birden fazla ürünü kampanyalı satın alıp, aldığı ürünlerden sadece bir adedini iade edemez. Eğer iade etmek istiyorsa kampanya kapsamında aldığı tüm ürünleri iade olarak göndermelidir. Kampanya Satın Alımlarında tekli ürün iade gönderimi bulunmamaktadır.  

 

Değişim için ürünün küçük veya büyük gelmesi durumunda fatura arkasındaki kaşeli iade/değişim adresimize kargo ile ücretsiz tarafımıza iletebilirsiniz. Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3 (üç) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp size kargo ücretli olarak yollanacaktır. Değişim işleminde de İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması gerekmekedir.

 

İade Adresi: 

Ürün iade ve değişimlerinde ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermelisiniz!

 

Yeni Mah. Eski Havaalanı Cad. No. 108/D Park Yaşam Ataşehir Sitesi A 4 Blok Daire 1 Çiğli İzmir