Taytlarla Yapabileceğiniz Kombinler


Son dönemde bayanlar arasında oldukça popüler parçalardan birisi olan taytlarla uyumlu bir kombin yaparak son derece stil bir görünüme dönüşebilirsiniz. Özellikle daha ağırlıklı olarak taytlarda siyah renkler kullanılsa da renkli tayt modellerle de kombinlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilir ve oldukça da şık görünebilirsiniz. Taytlarla Yapabileceğiniz Kombinler şu şekilde sıralanabilir,

Yarasa Kollu Tuniklerle Tayt Uyumu

Yarasa kollu tuniklerin altında daha spor özelliğe sahip olan siyah tunikler tercih edilebilir. Üzerinizi daha hareketli renklerle canlı tutarken taytı daha sade tutmaya da dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede son derece hoş görünecek ve güzel bir hava yakalamış olacaksınız. Bunun tam aksine renkli ve desenli taytları da tercih edebilirsiniz. Fakat altınızı olduğu kadar üstünüzü de hareketli tutmak göz karmaşıklığının yaşanmasına neden olacaktır. Bu sebeple daha sade özelliğe sahip olan modellerin tercih edilmesi gerekir.


Uzun ceket, Yarım Body ve Tayt Uyumu

Moda akımı ülkemizde her sene farklılaşırken kısa bodyler artık oldukça moda oldu. Renkli kısa body üzerine uzun tarz bir ceket, çizme ve renkli taytlarla harika bir görünüm içerisine girebilirsiniz. Aslında bakıldığında taytlar hemen hemen her bir tarza rahatlıkla uyum sağlayabilen parçalar arasında yer aldığından dolayı da sizleri hiçbir şekilde zorlamayacaktır. Tam tersine taytlarla kolay kombin yapabilirsiniz.


Deri Tayt Kombinleri Yapın

Son derece iddialı bir parça olarak ön plana çıkan deri taytlar bayanlara ayrı bir hava katıyor. Tarz görünmek isteyen bayanların son dönem de en çok yöneldiği modeller arasında yer alan siyah ve cep işlemeli taytların üzerine sade, kısa bodyler giyerek üzerinize deri çeketle ikili bir kombin yaratabilirsiniz. Daha çok deri taytların üst bölümüne yakışacak renkler arasında fıstık yeşili, krem, kırmızı gibi renk tonlamaları yakıştığından dolayı üst kıyafetinizi bu tür renklerle uyumlu olan parçalardan da tercih edebilirsiniz.


Kot Gömlek ve Tayt Kombin

Kot gömlekler yaz kış demeden bayanların en favori ürünlerinin başında yer alıyor. Kot gömleklerden asla vazgeçmem diyen bayanlar için mutlaka renkli taytlarla yapabileceğiniz kombinler bulunuyor. Üstünüzü açık kot gömleklerle daha feminen tutarken alt bölümde daha renkli ve sade taytları kullanabilirsiniz.0 görüntüleme