Tayt Nasıl Giyilmeli?


Rahat ve pratik özelliği sayesinde artık dünya da olduğu kadar ülkemizde ki bayanlar tarafından da en çok tercih edilen parçalar arasında yer almasına sebep olmuştur. Evde, sporda, yürüyüş yaparken ya da gece etkinlik ve partilerinde de tayt giymek artık ilk tercihler arasında yer almaya da başlıyor. Günlük giyim tarzına hitap edecek özelliğe sahip olan taytları hayatınızda uyarlayarak son derece güzel görünebilmeniz de artık sizin için zor olmayacaktır. Tayt nasıl giyinilir kombinleme nasıl yapılır son zamanlar da bayanların en çok dikkat etmiş oldukları konuların arasında yer almaktadır.

Şişman Bayanlar Tayt Nasıl Giymeli?

İlk olarak söylememiz gereken önemli konulardan birisi de şişman bayanlar tayt giymez diye bir kural yoktur. Kilolu bayanlar tayt giymek istediklerinde ise üzerine gömlek, kazak, bluz ve tuniklerin boyunu biraz uzun tutmayı sağlayacak kıyafetleri tercih etmesi daha doğru bir yol olacaktır. Bu sayede fazla kiloları da ön planda olmayacak ve sizlere de hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyecektir. Tayt giymek isteyen kilolu bayanlar artık daha çok kalçalarınızı ve baldırlarınızı kapatan uzunlukta gömlek ya da tunikleri tercih etmeleri gerekir. Üstelik taytların ister klasik isterseler de spor parçalarını rahatlıkla tercih edebilirler. Eğer ki kilolu bayanlar belden kemerli gömlek ve bluzlar da tercih ederek daha ince ve şık görünmek istedikleri hayallerini de çok kolay bir şekilde gerçekleştirme şansına da sahip olacaklardır.


Zayıf Bayanlar Tayt Nasıl Giymeli?

Kilolu bayanlar da olduğu kadar zayıf bayanlarda da artık tayt tercihleri çok büyük bir önem taşımaya başlamaktadır. Tayt giymek ince fiziğiniz sebebiyle sizin için bir avantaj olsa da burada önemli olan temel ayrıntılardan birisi de fiziğinize en iyi şekilde uyum sağlayacak olan kombinlerin yapılması gerektiğidir. Taytların üst kısmına daha çok yarım tişörtler göbeği açık bodyler giymeniz hem daha tarz olmanıza hem de oldukça şık görünmenize de bir anlamda yardımcı olacaktır. Zayıf bayanlar eğer ki spor bir giyim tercih ediyorsanız kapşonlu kazak veya gömlekler de tercih edebilirsiniz.


0 görüntüleme