Hangi Tayt Neyle Kombinlenir?


Çok rahat bir kıyafet olduğundan dolayı hanımların ilgi odağı arasında yer alan taytların kombinleme işi de kimi zaman bayanlara zor gelebiliyor. Aslında taytlar her ne kadar bayanlara kolaylık sağlayan bir parça olsa da aynı etkiyi kombin sırasında da sizlere yapıyor. Taytlar genelde şık ve bir ekonomik parçalar olurken çoğu bayan kombinleme sırasında bir takım hatalarda yapıyor. Üstelik yapılan bu hatalarda ister istemez vücudun görünmemesi istenen hatların meydana çıkmasına sebep oluyor. Özellikli kilolu bayanlar tayt giyerken daha çok dikkatli olmaları da gerekir. Hangi Tayt Neyle Kombinlenir? Diyen pek çok bayan artık bu soruların cevabını da bir an önce arama isteği içerisinde de oluyor.

Tayt en güzel bootie botlarla ve uzun çizmelerle yakıştığından dolayı doğal olarak kıyafetinizi de bu gibi parçalara uyum sağlayacak seviyeye getirmeniz de fayda olacaktır. Desenli bir tayt seven ya da reel yaşantısında giymeyi düşünen bir bayan üzerine yeniden hareketli bir parça seçmesi karma karışık görünmeye de neden olacaktır. Bu sebeple daha çok düz renkte üstlerle kombinlenirse daha şık bir görünüm içerisine girebilmeniz de sanıldığı kadar zor bir durum olmayacaktır. Ben deri tayt giymek istiyorum, deri tayları nasıl kombinlemem gerekiyor diyen moda düşkünleri bayanlar için ise mutlaka deri taytların kot gömleklerle, ekoselerle, penyelerle, düz renkte trikolarla kombinlenmesine de dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede görsel yönden şık olduğunuz kadar tarz bir kadın imajını da yeniden ortaya çıkarabilmeniz sizin için hiçte zor olmayacaktır.

Bohem tarz, spor ve klasik gibi farklı zevklere özel olarak çeşitleri bulunan taytları bundan sonra yapacağınız en doğru kombinlerle eşleştirerek şık olmayı başarabilirsiniz. Yaz mevsiminde daha çok taytlarınızı salaş penyeler ve şifon bluzları kullanarak tercih etmeniz daha doğru bir yol olacaktır. Kış mevsiminde ise tayt tutkunlarının uzun trikolarla, triko elbise ve deri ceketlerle kombin yapması gerekiyor. Taytların kombinlenmesi aslında sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte eğer ki doğru parçalar seçilirse şıklık yeniden ortaya çıkabilecek duruma gelecektir.


Spor Tayt Modelleri ve Kombini

Günümüzde bayanlar sürekli klasik görünmek istemezler. Rahatlığını dışa vurabilmek için de artık her kadın spor kıyafetleri giymeyi daha fazla isterler. Bu sebeple yeni sezonda da farklı spor taytlar piyasaya sürülmekte ve bayanları yeniden hoş bir görünüm altına sürüklemektedir.


Kapşonlu Kazaklar ve Spor Taytlar

Fit görünmek için spora giden bayanlar için artık en önemli detaylardan birisi de spor görünmektir. Artık bu isteğinizin de en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olan spor taytlarla kombinlerinizi yapabilirsiniz. Her ne kadar spor bir görünüm içerisine girseniz de şıklığınızdan taviz vermemiş spor görüntüyle de tarz olmayı başarabilmiş biri olacaksınız.


Spor Gömlekle Tayt Kombinleri

Taytlarla aslında ne yapılırsa yapılsın çok abes kaçacak bir görüntü olmayacak tam tersine aradığınız şıklığı da yeniden ortaya gönül rahatlığı ile çıkarmaya da başlayacaksınız. Özellikle taytlarla uyum yapabileceğiniz pek çok özel tasarıma sahip olan spor gömlekler bulunuyor. Bu gömleklerle taytlarınızı sizlerde kombinlemeye başlayarak son derece spor ve bir o kadar da şık olabilirsiniz. Aynı zamanda bu sezonda bayanların en çok tercih ettiği ve moda akımı içerisine giren spor taytların desenli olanlarına çok fazla ilgi duyulmaktadır.

İki renkli ve geometrik desenli taytlarla spora gidebilir ve istediğiniz görsel güzelliği de yeni baştan açığa çıkarabilme şansına da sahip olabilirsiniz. Her kadın artık çağımız da her ne kadar spor olsa bile her daim şıklığından asla ödün vermek istemez. Sizlerde taytlarla en klas parçaları bir araya getirip sihirli dokunuşlar yaparak da son derece şık bir görünüme de bürünme şansına sahip olacaksınız. Spor Tayt Modelleri arasında şu ara kadınlar arasında oldukça fenomenleşen tasarımların içerisinde baskılı yazılı taytlar çok moda olarak kullanılmaya başlandığını da söylemek isteriz. Hem kısa body modelleri ile hem de uzun tuniklerle de spor taytlarınızın kombinleme işlemlerini de gönül rahatlığı ile yapabilme şansına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede artık tarz ve güzel görünmek için çok fazla uğraşmanıza gerek kalmadan istediğinize kavuşabilme şansına sahip olacaksınız.


0 görüntüleme