Ödeme Seçenekleri

Sitemizde ödemelerinizi Mastercard veya Visa logosuna sahip tüm kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

 

ALIŞVERİŞLERDE TAKSİT YAPIYOR MUSUNUZ?

 

Evet taksit yapıyoruz. Satın alma işleminin son aşamasında kredi kartınızı ve kart tipinizi seçtikten sonra aynı ekranda otomatik olarak çıkan "Taksit Seçenekleri" bölümünden istediğiniz taksit adedinizi belirleyebilirsiniz.

Sitemizde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. 

Yukarıda belirtilen kredi kartlarının haricinde diğer kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkânı bulunmamaktadır, Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşımayan kredi kartlarınız ile alışverişlerinizi tek çekim olarak, taksitsiz yapabilirsiniz.

10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik'teki değişiklik gereği, taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Şirket politikamız gereği sitemizde sadece 6 aya kadar taksit yapılmaktadır.

 

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLERDE VADE FARKI UYGULUYOR MUSUNUZ?

Hayır vade farkı uygulamıyoruz, sitemizde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile 6 aya kadar vade farksız taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

DURUSTORE’ dan ALIŞVERİŞ YAPMAK NE KADAR GÜVENLİ?

durustore.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. durustore.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin gerçekten durustore.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Sitemizde kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde Dünya'nın lider kredi kartı ödeme sistemi sağlayıcılarından PAYU altyapısı kullanılmaktadır. PAYU hakkında detaylı bilgiye www.payu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.